Mecz kolejki: Czarne Lwy – TLG BALTIA 5:2 (2:2)

3:2 Tuszyński (a. Brzeski)
4:2 Spychalski
5:2 Tuszyński

Żółte kartki: Kurowski, Brzeski (Czarne Lwy)

To było niewątpliwe najciekawsze spotkanie niedzieli, zasługujące na miano meczu kolejki. Faworyzowana Baltia dała się zaskoczyć na początku spotkania i Czarne Lwy wyszły na dwubramkowe prowadzenie. Kiedy Baltia jeszcze do przerwy doprowadziła do wyrównania, wydawało się, że druga połowa należeć będzie do lidera. Nic z tych rzecz! Druga część to popis Czarnych Lwów, których gracze dołożyli jeszcze trzy trafienia i odnieśli dość niespodziewane zwycięstwo, dzięki czemu utrzymali się w walce o najwyższe miejsca w lidze.

AC Mistrzovia – WYPOZYCZ-BUSA.COM.PL 11:1 (5:0)

AC Mistrzovia

Bramki: 4 – Dobek, 3 – Rogacki, 2 – M. Wilczewski, 1 – Rodzik, Duliasz.

Asysty: 4 – Rodzik, 2 – Mikołajewski, 1 – Lipski, Potrykus, Błasiak, Duliasz, Rogacki.

WYPOZYCZ-BUSA.COM.PL

Bramka: T. Bieńkowski

W pierwszym niedzielnym spotkaniu borykająca się z problemami kadrowymi drużyna WYPOZYCZ-BUSA.COM.PL musiała stawić czoła niepokonanej AC Mistrzovii. Niespodzianki być nie mogło i Mistrzovia odniosła zdecydowane zwycięstwo, najwyższe w historii swoich występów w lidze. Bardzo dobry mecz zaliczył Oliwier Dobek, który podwoił liczbę strzelonych bramek i staje się główny faworytem w wyścigu po koronę króla strzelców. WYPOZYCZ-BUSA.COM.PL jedynego gola zdobyli przy wyniku 0:8. Wieczorem okazało się, że dzięki zwycięstwu Mistrzovia wróciła na pierwsze miejsce w tabeli

Pakujzdrowie.pl – Poraszka 1997 Gdańsk 1:4 (0:1)

0:1 Lewandowski (a. Bogdański)
1:1 Rawa (a. Lubas)
1:2 Mironowicz
1:3 Banasik (a. Kłosowski)
1:4 Mironowicz (a. Kłosowski)

Żółte kartki: Lademann, Bogdański (Poraszka)

Drugi niedzielny mecz był najbardziej wyrównany i zacięty ze wszystkich spotkań trzeciej kolejki. Pierwsza połowa to zacięta walka w środku pola, wiele pięknych interwencji bramkarzy i jedna bramka strzelona przez Poraszkę. Przez większość drugiej części mecz nadal był zacięty, a gracze Pakujzdrowie.pl zdołali wyrównać. Jednak ostatnie 8 minut w wykonaniu Poraszki było piorunujące i po trzech kolejnych bramkach wygrali 4:1.

Żółta kartka: Najman (Octagon)

OKS Gdańsk odniósł pierwsze zwycięstwo w lidze, bardzo pewnie pokonując Octagon Gdańsk. Co ciekawe bramki w drużynie OKS rozłożyły się między aż 9 graczy. OKS Gdańsk po dwóch ciężkich meczach w pierwszych kolejkach zasygnalizował, że jeszcze nie rezygnuje z walki o podium.