O pozostanie w czołówce

Mecz kolejki: Poraszka 1997 Gdańsk – OKS Gdańsk

W najbliższą niedziele trzy pierwsze zespoły potykają się z trzema drużynami zajmującymi ostatnie miejsca w tabeli. Dlatego meczem kolejki jest spotkanie czwartej w tabeli Poraskzi z piątym OKS. Dla obu drużyn to mecz o wszystko. Przegrany praktycznie żegna się z nadziejami na podium, a remis nie zadowoli żadnej z drużyn.

OKS miał dużo trudniejszy początek sezonu. Po przegranej z Baltią zdołali niespodziewanie urwać punkt AC Mistrzovii w ostatniej akcji meczu, by później pewnie pokonać Octagon. Na pewno będą chcieli utrzymać się na zwycięskiej ścieżce, choć Poraszka tanio skóry nie sprzeda.

Za faworyta meczu trzeba uznać OKS, który stawił większy opór Baltii i sprawił też opisaną powyżej niespodziankę. W poprzednim sezonie OKS pewnie wypunktował Poraszką wygrywając 3:0, co tym bardziej umacnia ich w pozycji faworyta niedzielnego spotkania

Nasz typ: 2

Pozostałe mecze

WYPOZYCZ-BUSA.com.pl – Czarne Lwy

Czarne Lwy pałają na pewno chęcią rewanżu za przegraną 0:3 z ubiegłego sezonu. Są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Świadczą o tym dotychczasowe wyniki, choćby zwycięstwo z TLG Baltia ubiegłej niedzieli. WYPOZYCZ-BUSA od początku sezonu borykają się z ogromnymi problemami kadrowymi. W pierwszym meczu zdołali jeszcze wygrać, ale kolejne dwa spotkania to już zero punktów. Inny wynik niż zwycięstwo Czarnych Lwów będzie sporą sensacją.

Nasz typ: 2

Pakujzdrowie.pl – AC Mistrzovia

W pojedynku lidera z ostatnią drużyną w tabeli nietrudno wskazać faworyta. Pakujzdrowie.pl w każdym dotychczasowym meczu strzelają po jednym golu, a ich rywale od 3 do 4. Wydaje się, że wyniki osiągają gorsze niż gra, którą prezentują i niedługo na pewno przełamią się. Trudno jednak przypuszczać, ze wydarzy się to z niepokonanym liderem AC Mistrzovia, który w składzie ma dwóch najlepszych strzelców w lidze i najlepszego asystenta. W ubiegłym sezonie Mistrzovia wygrała 6:2.

Nasz typ: 2

TLG Baltia – Octagon Gdańsk

Jeszcze tydzień temu wydawało się, że Baltia pewnym krokiem zmierzać będzie po mistrzostwo. Jednak w niedzielny wieczór skutecznie na ziemię sprowadziły ich Czarne Lwy, które wygrały pewnie 5:2. Okazję do podreperowania konta punktowego Baltia będzie miała już w najbliższą niedzielę, kiedy zmierzy się z Octagonem.

Nasz typ: 1