Czy TLG Baltia weźmie kolejną przeszkodę?

Mecz kolejki: Czarne Lwy – TLG BALTIA

Baltia spisuje się w rozgrywkach znakomicie. Jest jedynym zespołem z kompletem dwóch zwycięstw i bilansem bramkowym 14 – 3. Czarne Lwy natomiast w pierwszym meczu ulegli wyraźnie AC Mistrzovii 3:7, a w drugiej kolejce po zaciętym boju pokonali Pakujzdrowie.pl 3:1. Baltia dysponuje niezwykle silna kadrą i jeśli w optymalnym składzie zjawi się w niedzielny wieczór, będzie zdecydowany faworytem spotkania.

Nasz typ: 2

AC Mistrzovia – WYPOZYCZ-BUSA.COM.PL

W poprzednim senonie Mistrzovia wygrała bardzo wysoko 9:2. W bieżących rozgrywkach WYPOZYCZ-BUSA.COM.PL zaczęli świetnie, od efektownego zwycięstwa 4:1 z Pakujzdrowie.pl, mimo że grali jednego zawodnika mniej. Problemy kadrowe doprowadziły do tego, ze drugie spotkanie oddali walkowerem. Jeśli w niedzielę wystawią pełen skład, możemy być świadkami ciekawego widowiska.

Nas typ: 1

PAKUJZDROWIE.PL – Poraszka 97

Pojedynek drużyn, dla których jest to ostatnia szansa na włączenie się do walki w górnej połowie tabeli. Poraszka ma co prawda na koncie trzy punkty, ale wywalczone dzięki zwycięstwu walkowerem. W drugiej kolejce przegrała już bardzo wyraźnie z TLG Baltia. Pakujzdrowie.pl przegrali co prawda dwa pierwsze spotkania, ale niezbyt wysoko, a jednemu z faworytów rozgrywek, Czarnym Lwom postawiali trudne warunki. W poprzednim sezonie Poraszka wygrała bardzo efektownie 6:1, ale teraz mecz będzie na pewno bardziej zacięty.

Nasz typ: X

OKS Gdańsk – OCTAGON GDAŃSK

Octagon do tej pory na boisku spędził około 5 minut. Po takim czasie przerwany został ich pierwszy mecz z Poraszką, ponieważ po stronie Octaogna na boisku pozostało tylko 6 graczy. W drugiej kolejce ich przeciwnik nie stawił się na boisku, wiec trzy punkty zgarnęli walkowerem. Trudno więc powiedzieć w jakiej są formie w obecnym sezonie. OKS Gdańsk zajmuje przedostanie miejsce w tabeli, ale początek sezonu to prawdziwa droga przez mękę i spotkania z faworytami ligi TLG Baltia i AC Mistrzovia. Z drugim z tych zespołów zdołali w ostatnich sekundach meczu wyszarpać remis. Można więc zakładać, ze w kolejnych spotkaniach zaczną zdobywać sporo punktów. W poprzednim sezonie OKS wygrał aż 13:2.