Poraszka 1997 Gdańsk – Czarne Lwy 0:5 (0:2)

Czarne Lwy
Bramki: 3 – Nowak, 1 – Nawojski, Spychalski
Asysty: 2 – Karpowicz, 1 – Nowak, Spychalski

Do przerwy mecz był dość wyrównany, ale to Czarne Lwy wyprowadziły dwa ciosy, które dały im prowadzenie 2:0. Druga połowa to już spokojne kontrolowanie wydarzeń na boisku i trzy dalsze trafienia, zapewniające Czarnym Lwom trzy punkty i utrzymanie pozycji wicelidera. Hat – tricka skompletował Patryk Nowak, ale stracił prowadzenie w klasyfikacji strzelców na rzecz Oliwiera Dobka z AC Mistrzovii. Dwie asysty Bartosza Karpowicza pozwoliły mu na utrzymanie prowadzenia w klasyfikacji najlepszych asystentów. Dla Poraszki wynik ten oznacza, że na koniec sezonu na pewno zajmą 5. miejsce.

OKS Gdańsk – Wypozycz-busa.com.pl 3:0 walkower

Niestety Wypozycz-busa.com.pl po raz trzeci w tym sezonie nie udało się zebrać składu i oddali mecz walkowerem. Trzy punkty dla OKS pozwalają im utrzymać się w walce o podium.

Asysty: 2 – Dobek, Stec, Rodzik, M.Wilczewski, Mazurczak, 1 – Tomczak

Lider wykonał kolejny krok ku mistrzostwu po pewnym pokonaniu Octagona. Do około 15. minuty Octagon stawiał rywalom trudne warunki, ale później to AC Mistrzovia niepodzielnie panowała na boisku, odnosząc efektowne zwycięstwo. Aż 7 goli zdobył Oliwier Dobek, dzięki czemu nie tylko odrobił dwie bramki starty do dotychczasowego lider klasyfikacji najlepszych strzelców, ale również wyrobił sobie dwa gole przewagi przed ostatnią kolejką nad Patrykiem Nowakiem. Z kolei dwie asysty Mikołaja Rodzika pozwoliły mu na utrzymanie prowadzenia w klasyfikacji asystentów razem z Bartoszem Karpowiczem z AC Mistrzovii.

TLG Baltia – Pakujzdrowie.pl 3:0
TLG Baltia
Bramki: 1 – Szeptycki, Zielke, samobójcza
To był kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu Pakujzdrowie.pl, ale znowu niestety bez punktów. Baltia musiała bardzo namęczyć się, aby zdobyć niezbędne w walce o podium trzy punkty w tym wyrównanym meczu.