Mecz sezonu!

Mecz kolejki: AC Mistrzovia – TLG Baltia

W niedzielę o 19.30 rozpocznie się spotkanie, które śmiało można nazwać meczem sezonu. Na przeciwko siebie staną niepokonany lider Mistrzovia i bardzo silna Baltia, która przegrała tylko jeden mecz. Jako że w dwóch ostatnich kolejkach oba zespoły grają z niżej notowanymi rywalami, to mecz niedzielny może zadecydować o triumfie w bieżącym sezonie. Jeśli wygra Mistrzovia to ma otwartą autostradę do tytułu. Inne rozstrzygnięcie to nie tylko nadzieja dla Baltii, ale także dla Czarnych Lwów (które w bezpośrednim meczu pokonały Baltię) i OKS Gdańsk. Jeśli do tego dodamy, że na boisku spotka się w jednym meczu czterech aktualnie najlepszych strzelców ligi, to wiemy, że w niedzielny wieczór emocje sięgną zenitu.

Nasz typ: X

Pozostałe mecze

Octagon Gdańsk – Czarne Lwy

Czarne Lwy na niedzielną kolejkę mają prosty plan – pokonać Octagona i czekać na korzystny rezultat meczu Mistrzovia – Baltia. Jeśli wszystko ułoży się po ich myśli, to staną się faworytem do mistrzowskiego tytułu. Octagon nie podda się jednak bez walki. W ubiegłą niedzielę ulegli co prawda wysoko Baltii, ale zdołali trzy razy pokonać bramkarza rywali. Jesienią Czarne Lwy wygrały 8:2 i na pewno planują powtórzenie tego rozstrzygnięcia.

Nasz typ: 2

Wypozycz-busa.com.pl – Poraszka 1997 Gdańsk

Wypozycz-busa maja bardzo solidny skład, pod warunkiem, że uda się go zebrać. W tym sezonie nie zdołali jeszcze wystawić 11. zawodników, a dwa mecze oddali walkowerem. Poraszka to drużyna środka tabeli, wygrywa z rywalami z dolnych rejonów, z czołówką pewnie przegrywa. Jeśli wygrają niedzielę, to zbliżą się do podium na jeden punkt, ale w dwóch ostatnich spotkaniach grają z aktualnym liderem i wiceliderem, więc trudno będzie o coś więcej niż 5. miejsce. Zeszły sezon to bardzo ciekawe spotkanie i zwycięstwo Poraszki 6:4.

Nasz typ: 2

OKS Gdańsk – Pakujzdrowie.pl

Pakujzdrowie.pl grają bardzo regularnie i w każdym meczu strzelają po jednym golu. Niestety jest to zbyt mało na jakąkolwiek zdobycz punktową. W meczu z OKS o przełamanie będzie trudno, bowiem rywale walczą o podium i są jedyną drużyną, która do tej pory urwała punkty Mistrzovii. W poprzednim sezonie OKS wygrał 6:1 i pewnie chce powtórzyć ten wynik, by w spokoju obejrzeć wieczorny megahit, licząc na każde inne rozstrzygnięcie niż remis.

Nasz typ: 1