Oświadczenie

Szanowni Państwo,


Mając na uwadze rozwój organizacyjny oraz wizerunkowy Ligi, której celem jest propagowanie piłkarskiej rywalizacji opartych na zasadach “fair play”, wzajemnego szacunku oraz wspieraniem domów dziecka przedstawiamy oświadczenie w sprawie meczu 9 kolejki Ohra – Re-Forma Fizjoterapia.

Mecz Ohra – Re-Forma Fizjoterapia, który odbył się 26 maja 2019 roku dostarczył dużych emocji niestety nie tylko czysto sportowych. Zawodnik KOWALCZYK Michał (Ohra), który podczas meczu nagminnie krytykował orzeczenia sędziego w sposób niemoralny, drastycznie naruszający zasady moralne Ligi Lotto Obudź Nadzieje zostaje wykluczony z rozgrywek do końca 2019 roku.

Mamy nadzieję, że naganne zachowanie zawodnika nie będzie miało wpływu na pozytywny odbiór oraz sportowy charakter Lotto Ligi Obudź Nadzieje. 

4 komentarze do “Oświadczenie”

  1. A ja napiszę tak… byłem i widziałem, nie tylko mecz którego dotyczy wpis. Obie ekipy grały dobrze natomiast “sędzia” prowadzący to i poprzednie spotkania to żart. Niestety i to najłagodniejsze określenie.
    Większość czasu w tym jak i innych meczach przechadzał się w obrębie koła środka boiska… To co on ma widzieć ? Kto wybił na aut w okolicy narożnika gdzie sytuację zasłaniała mu połowa graczy? Różnie chłopaki sędziują, popełniają błędy bo raz że to się zdarza a dwa to po prostu nie mają choćby doświadczenia ale biegają za akcją a nie stoją w miejscu. Można się wkurzać że gwizdnie źle, ok zdarza się a też każdy ma swój punkt widzenia ale chociaż lata po boisku za akcją a nie stoi w środku i ma wbite. Co do samego zachowania to akurat nie dziwię się, że zawodnik go opierdzielił (tak a nie inaczej). We wcześniejszych meczach też chłopaki mu mówili że ma ruszyć tyłek a nie stać w środku, też później robili to w bardziej dosadny sposób i praktycznie zero reakcji oprócz tego że dał żółtą kartkę temu kto mu powiedział że ma się ogarnąć. Jeśli dobrze kojarzę tego co został zawieszony to też mu się nie dziwię bo wybuchł w momencie gdy ktoś z nich coś powiedział sędziemu (nie wiem czy to był on czy ktoś inny) a ten dał od razu żółtą 3 ich zawodnikom którzy stali najbliżej… No bez jaj.
    Wystarczyłoby aby chłopaki trochę poważniej podchodzili do swojej roli i byli bardziej obiektywni bo są sytuacje gdzie są faule na czerwoną a kartki brak (żadnej), to tylko taki przykład.

  2. Widzę że nie dodajecie uciążliwych dla was komentarzy… niech was zastraszaja i niech dalej kazdy robi sobie w lidze co im sie podoba ..

  3. Ale co to daje drużynie Re-formy? Druzyna ewidentnie została tym pokrzywdzona. Następny mecz jakaś ekipa niech zacznie wygrywać 1-0 , poświęci jakiegoś zawodnika żeby pogroził sędziemu ten skończy mecz i 3 pkt i tak zostaną. Kpina . Liga z roku na rok coraz gorzej zarządzana.

  4. Wykluczyć z rozgrywek to możecie też gościa który “sędziował” to spotkanie .

Możliwość komentowania została wyłączona.