Będzie się działo. Zapowiedź III kolejki

Łączy nas Gdańsk vs FC w Pompę

Najbardziej bramkostrzelny atak bieżących rozgrywek kontra najlepszy bramkarz ubiegłorocznych rozgrywek. Kto z tej batalii wyjedzie zwycięsko, przekonamy się w niedzielę tuż po godzinie 16-tej.

Wolontariat Gdańsk Team vs Św. Wojciech

Wolontariusze stają przed trudnym zadaniem, jak zatrzymać rozpędzonych graczy Świętego Wojciecha? Ekipa Mariusza Duszyńskiego (Św. Wojciech) nie zaznała jeszcze porażki w tym sezonie. Na pewno ten stan rzeczy w niedzielne popołudnie będzie chciała zmienić ekipa Mirosława Sulewskiego (Wolontariat Gdańsk Team)


Alfa vs Soccer Team Gdańsk

Podrażniona dwoma porażkami z rzędu, Alfa potrzebuje punktów jak tlenu. Czy podopieczni Grzegorza Pawłowskiego (Alfa) zdobędą je w ten weekend? Wydaje się że piłkarsko lepiej prezentuje się ubiegłoroczny mistrz ale futbol nie takie przypadki widział i bez wątpienia drużyna Maćka Modzelewskiego (Soccer Team Gdańsk) nie stoi na straconej pozycji. Co z tego wyniknie przekonamy się już w najbliższą niedzielę.


Re-Forma Fizjoterapia vs Balticon Sport

Naprzeciw siebie staną dwie niepokonane ekipy. Drużyny, które w tym sezonie nie zwyczajne są tracić bramki (łącznie 4), natomiast dużo aplikują ich przeciwnikom (łącznie 24). Czy to oznacza, że w tym meczu będziemy mieli prawdziwą strzelecką kanonadę czy jednak górę weźmie gra obronna? Bez wątpienia opiekunowie drużyn Krzysztof Kraskowski (Re-Forma Fizjoterapia) i Marcin Zauska (Balticon Sport) mają swój plan i taktykę jak rozegrać to spotkanie.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich sympatyków Lotto Ligi Obudź Nadzieję na to hitowe spotkanie, które rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:30.


Virus vs Ohra

Mecz drużyn z dużymi piłkarskimi umiejętnościami, których nie odzwierciedla ligowa tabela. Która z drużyn zademonstruje ich więcej w niedzielnym meczu ta będzie pięła się w górę ligowej tabeli. Kto to będzie? Przekonamy się w niedzielę około 21-ej.


Zjednoczeni vs Poraszka 97

Mecz drużyn które poznały smak zwycięstwa jak również gorzki smak porażki w bieżących rozgrywkach. Jaki smak wybiorą piłkarze obu ekip na niedzielny wieczór? Przekonamy się po ostatnim gwizdku sędziego w meczu zamykającym trzecią kolejkę Lotto Ligi Obudź Nadzieję.