Zapowiedź Kolejki

Przed nami kolejna runda rozgrywek Lotto Ligi Obudź Nadzieję.

Oto co nas czeka w niedzielę 21 czerwca na boisku przy ulicy Sportowej 14 na Rotmance.

FT Adrenalin vs Poraszka 97. Już w pierwszym meczu dojedzie do starcia liderów! Naprzeciw siebie staną ekipy FT Adrenalin i Poraszki 97. Po znakomitym starcie i wygranych dwóch pierwszych meczach FT Adrenalin musiało w poprzedniej kolejce uznać wyższość ekipy Grzegorza Pawłowskiego Alfa FoxArming-Rodex. Natomiast Poraszka 97 zrobi wszystko aby zmazać, zapomnieć wynik z poprzedniego meczu i bardzo chce wrócić do ścieżki obranej w dwóch swoich poprzednich meczach. A więc mamy starcie dwóch podrażnionych liderów, którzy jak najszybciej będą chcieli zapomnieć o poprzedniej kolejce. Kto wyjdzie z niej zwycięsko, przekonamy się tuż po godzinie 18-tej.

Nasz typ na ten mecz: 1

Alfa FoxArming-Rodex vs Łączy nas Gdańsk. W drugim niedzielnym meczu spotka się „nieskuteczna” Alfa z „szalonym” bramkarzem ŁnG. Czy tym razem napastnicy niebieskich będą skuteczniejsi? Czy znowu próbkę swojego szaleństwa zaprezentuje bramkarz „pomarańczowych”? O tym wszystkim przekonamy się około godziny 19:30.

Nasz typ na ten mecz: 1

Gazicho vs Re-Forma Fizjoterapia. Mecz „meczycho” dnia. Do ostatniego niedzielnego starcia staną naprzeciw siebie ekipy, które nie taki zdobyczy punktowych spodziewały się w poprzedniej kolejce. Podrażnione Gazicho i ich supersnajper Mateusz Pańko będę starały się sforsować bramkę strzeżoną przez Mateusza „Ter Stegena” Kozłowskiego. Bramkarza, którego interwencje z ostatniego meczu zapewniły dużo bezsennych nocy napastnikom Alfy. Chyba łatwiej trafić 6 w „Totka” niż wytypować zwycięzcę tego spotkania.

Nasz typ na ten mecz: x