Będzie się działo. Zapowiedź VI kolejki

Zjednoczeni vs Soccer Team Gdańsk

Mecz drużyn z drugiej połowy tabeli. Mecz drużyn które zremisowały w poprzedniej kolejce. Zjednoczeni nie strzelili gola w poprzednim meczu a Soccer Team Gdańsk uczynił to dwukrotnie. Czy tak samo będzie również w niedzielę? Przekonamy się o tym w niedzielne popołudnie.

Virus vs Poraszka 97

Podrażniony ostatnią porażką Virus stanie naprzeciw Poraszki 97. Kto z tej batalii wyjdzie zwycięską ręką przekonamy się w niedzielę tuż przed 18-tą.

FC w Pompę vs Wolontariat Gdańsk Team

Czy Wolontariusze zagrają z pompą i zdobędą pierwsze punkty w sezonie? Jak poradzi sobie FC w Pompę bez swojego (kontuzjowanego) chimerycznego bramkarza? I czy wreszcie przełamią się napastnicy FC w Pompę bo o formę braci Górznych chyba fani Virusa nie powinni się martwić.

Łączy nas Gdańsk vs Balticon Sport

HIT KOLEJKI!!!. Spotykają się dwie niepokonane drużyny. Mecz który trzeba zobaczyć. Zwycięzca tego szlagierowego pojedynku bardzo zbliży się do osiągnięcia wymarzonego celu jakim jest Mistrzostwo Lotto Ligi Obudź Nadzieję. Pierwszy gwizdem sędziego w tym spotkaniu zabrzmi w niedzielę o godzinie 18:30.

Ohra vs Św. Wojciech

Niepokonana od czterech kolejek Ohra zagra ze Św. Wojciechem. Św. Wojciechem, który po fantastycznym początku złapał ostatnio nieco zaduszki (1 pkt w dwóch meczach). Z obozu graczy Mariusza Duszyńskiego dobiegają głosy, że ostanie mecze to był wypadek przy pracy, który się więcej nie powtórzy. Co na to Piotr Gniłka wraz z ekipą, która wydawać się może wróciła na swoje zwycięskie tory.

Re-Forma Fizjoterapia vs Alfa

Mecz drużyn, które mają zupełnie inne cele na ten sezon. Re-Forma Fizjoterapia która dalej liczy się w walce o tytuł mistrzowski oraz Alfa, która po kilku słabszych występach musi grać i walczyć o odbudowanie zaufania swoich sympatyków. Która z drużyn będzie bliższa osiągnięcia zamierzonego celu przekonamy się niedzielny wieczór.