Będzie się działo. Zapowiedź V kolejki

Balticon Sport vs Virus

Balticon Sport podejmuje nieprzewidywalny Virus. Czy bracia Górzny znowu wezmą sprawy w swoje ręce? Czy Balticon Sport „uratuje” spokój kapitana Marcina Zauski, który zapewnia że jego napastnicy wyregulowali już swoje celowniki. Jak będzie przekonamy się w niedzielne popołudnie.

Ohra vs Łączy nas Gdańsk

Hit kolejki! Mecz drużyny, które zawsze walczą o najwyższe cele i są stawiane w gronie faworytów. Bez wątpienia będzie to jeden z tych meczów, którego nie wolno przegapić. Serdecznie zapraszamy Wszystkich sympatyków Lotto Ligi Obudź Nadzieję na to spotkanie. Start o 16:10!!!

Soccer Team Gdańsk vs Poraszka 97

Podrażniona ostatnią nikłą przegraną Poraszka 97 stanie naprzeciw Soccer Team Gdańsk. Drużyny która w dwóch ostatnich spotkaniach nie strzeliła gola. Czy taki stan rzeczy utrzyma się w niedzielę? Gracze Soccer Team Gdańsk zapewniają, że nie. Jak okaże się w rzeczywistości przekonamy się w niedzielę około godz. 18:30

Zjednoczeni vs Św. Wojciech

Mecz drużyn, które w poprzedniej kolejce zeszły pokonane z boiska. Która z drużyn szybciej zapomni o niepowodzeniu ta zwycięży w niedzielę.

FC w Pompę vs Re-Forma Fizjoterapia

FC w Pompę w poprzednie kolejce zabrało miano niepokonanych Św. Wojciechowi. Czy również Re-Forma Fizjoterapia czeka podobny los? Gracze Rafaela Rybickiego twierdzą, że tak. Natomiast Krzysztof Kraskowski wraz ze swoją ekipą jest odmiennego zdania. Kto będzie miał rację, przekonamy się w niedzielę tuż przed 21-ą

Alfa vs Wolontariat Gdańsk Team

Czy Wolontariusze się przełamią i strzelą bramkę z gry? Czy Alfa na to pozwoli? Przekonamy się w niedzielę o 22:00.

Ciekawostki:

W bieżących rozgrywkach nie zanotowaliśmy żadnego remisu
Strzelono 160 bramek
Średnia goli na mecz: 6,66
Średnia goli na kolejkę: 40