Będzie się działo. Zapowiedź kolejki

Ohra vs Zjednoczeni

Podrażniona ostatnią porażką Ohra stanie naprzeciw uskrzydlonych Zjednoczonych. Kto z tej batalii wyjdzie zwycięsko przekonamy się w niedzielne popołudnie.

Virus vs Re-Forma Fizjoterapia

Uskrzydlony ostatnim zwycięstwem Virus stanie we szranki z Re-Formą Fizjoterapią. Czy gracze Krzysztofa Kraskowskiego znowu zatrzymają napastników drużyny przeciwnej i nie pozwolą sobie strzelić gola? Ciekawe co na ten temat sądzi Grzegorz Górzny wraz z kolegami? Odpowiedź poznamy w niedzielę tuż po 16-tej.

Wolontariat Gdańsk Team vs Balticon Sport

Bez wątpienia Wolontariusze chcą jak najszybciej zapomnieć o pierwszej kolejce i wyjść na boisko, zagrać mecz i zwyciężyć. Ale czy na to pozwoli Balticon Sport, sprawca największej niespodzianki z pierwszej kolejki?

Soccer Team Gdańsk vs Św. Wojciech

W pierwszym meczu Soccer Team Gdańsk nie mógł sforsować obrony przeciwnika. Co bez wątpienia mocno podrażniło ich napastników. Okazję do poprawy będą mieli już najbliższą niedzielę stając naprzeciw drużynie Św. Wojciecha, ekipy która nie zwykła jest tracić bramki. Co z tego wyniknie? Zapraszamy na mecz w niedzielę o godzinie 17:20.

Poraszka 97 vs FC w Pompę

Weterani ligi, którym nie powiodło się w pierwszej kolejce. Która z drużyn zdobędzie pierwsze punkty w sezonie? Zapowiada się piękny mecz. Mecz męskiej, twardej ale na pewno w duchy fair-play walki.

Łączy nas Gdańsk vs Alfa

Mecz dwóch najlepszych drużyn poprzedniego sezonu, które przystąpią do tego meczu w jakże odmiennych nastrojach. Nakręcony po zaaplikowaniu 10 bramek przeciwnikom Łączy nas Gdańsk będzie chciał pokonać podrażnioną ostatnią porażką Alfę. Czy ubiegłoroczny mistrz zatrzyma Sergieja Nikolenkę i spółkę i pokaże, iż porażka z pierwszej kolejki była wypadkiem przy pracy? Przekonamy się w niedzielny wieczór.