Będzie się działo. Zapowiedź kolejki

Re-Forma Fizjoterapia vs FC w Pompę

Mecz z gatunku przegrywający – zapomina o podium. Naprzeciw siebie staną uskrzydlona po ostatnim zwycięstwie Re-Forma Fizjoterapia oraz mocno podrażniona ostatnimi porażkami Pompa. Czy napastnicy Re-Formy Fizjoterapii podtrzymają swą strzelecką moc? Czy dodatkowe strzeleckie treningi jakie w tygodniu zaserwował swoim napastnikom manager FC w Pompę przyniosą oczekiwany skutek? O tym wszystkim przekonamy się w niedzielę, tuż po 16-tej.

Poraszka 97 vs Virus

Obie drużyny targane problemami kadrowymi, które przekładają się na miejsce w tabeli. Która z drużyn w niedzielę będzie miała ich mniej to wygra. Kto to będzie? Przekonamy się o niedzielę po 17-tej.

Zjednoczeni vs Rot Sambor Team

Czy Opala Paweł znowu zaaplikuje rywalom siedem bramek? Czy Rot Sambor Team na to pozwoli? Przekonamy się o tym w niedzielę po 18-tej. Nie mniej jednak to będzie ciekawy mecz gdyż jedni i drudzy mają coś do udowodnienia. Zjednoczeni to że „weterani” ligi też potrafią a Rot Sambor Team to że odebranie punktów liderującej Alfie to nie był przypadek.

Św. Wojciech vs 3hi

3hi może ale nie musi 🙂 Tym bardziej że naprzeciw stanie nieobliczalna drużyna Św. Wojciecha. Drużyna która potrafi wygrać z najlepszymi jak i przegrać z nieco słabszymi. Jak będzie w niedzielę? Przekonamy się po godzinie 19-tej.

Łączy nas Gdańsk vs Ohra

Hit kolejki!!! Mecz który trzeba zobaczyć. Mecz dwóch godnych siebie przeciwników. Naprzeciw siebie staną dotychczasowy mistrz Ohra, który ma za sobą dwie porażki z rzędu oraz Łączy nas Gdańsk drużyna z wielkim potencjałem która bardzo chce zdobyć medal. Czy Kulaszewski zatrzyma Kwasnego i spółkę? Czy Nikolenko mocno będzie dziurawił obronę Ohry? Na te i na inne pytania odpowiedź poznamy w niedzielę tuż przed 21:00.

Alfa vs Balticon Sport

Czy liderująca Alfa wygra również w niedzielę? Czy młodzież z Balticon Sportu na to pozwoli, tym bardziej, że cały czas mogą myśleć o miejscu na podium? Przekonamy się w niedzielę o 22-ej.

 

W tym sezonie bardzo ciekawie wygląda walka o pierwszą „strzelbę” ligi. Na liderujących Kwasnego i Pacha mocno naciskają Borkowski, Nikolenko i Szeptycki. Nie zapominajmy też o Opale, który ostatnio strzelił siedem bramek jeśli w niedzielę zrobi to samo włączy się mocno do walki o koronę króla strzelców.

Kto zostanie najlepszym bramkarzem ligi Kulaszewski z Łączy nas Gdańsk czy Zborowski z FC w Pompę? W ten weekend Kulaszewski będzie musiał bronić strzały podrażnionych zawodników Ohry a Zborowski jeśli zagra tak jak z Alfą to… kto wie co się wydarzy 🙂

Życząc sportowy emocji w duchu fair play zapraszamy zawodników i ich kibiców w niedzielę na Smoleńską 5/7