Zaczynamy. Jesień 2018

STARTUJEMY. Pierwsza kolejka ligowa odbędzie się w niedzielę 2 września. Cały terminarz dostępny jest na stronie w zakładce “terminarz”.

Kapitanów/opiekunów drużyn proszę o jak najszybsze (najpóźniej do 31 sierpnia) przesłanie składów drużyn. W zgłoszeniu proszę podać minimum imię i nazwisko oraz datę urodzenia zawodnika (https://liga.obudznadzieje.pl/download/karta-zgloszenia/). Jednocześnie prosimy o podanie pozycji na której występuje ów zawodnik. Jeśli, któraś z drużyn posiada zdjęcia własnych zawodników prosimy również o ich przesłanie. Wszelkie dane proszę przesłać na e-mail liga.obudznadzieje@gmail.com Proszę w tytule wiadomości podać nazwę drużyny, ułatwi to nam pracę ?

Drużyny które chcą wziąć udział w PUCHARZE LIGI proszone są o wysłanie takiej informacji na liga.obudznadzieje@gmail.com Po zebraniu wszystkich zgłoszeń poinformujemy o formie rozgrywek. Najprawdopodobniej będzie to system pucharowy. PUCHAR LIGI będziemy rozgrywali w godzinach wieczornych od poniedziałku do czwartku.