Najbliższa kolejka

Terminarz na najbliższą kolejkę przedstawia się nastepująco:

ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 5/7
Date Day Time Home Team Away Team
08 kwi niedziela 10:10 Alfa vs Legendarni
08 kwi niedziela 11:20 Re-Forma vs Łączy nas Gdańsk
08 kwi niedziela 14:50 Św. Wojciech vs FC w Pompę
08 kwi niedziela 13:40 KS Banino vs Zjednoczeni
08 kwi niedziela 12:30 Virus vs SPECJALiści
10 kwi wtorek 19:40 Ohra vs FC Bellatores
10 kwi wtorek 20:50 Poraszka 97 vs 3HI

13 komentarzy do “Najbliższa kolejka”

 1. Fajnie by było żeby było wszystko ą i ę. Ale sytuacja jest taka: że poziom ligi słabnie,ilość chętnych do grania i płacenia też spada,korzystamy z boiska szkolnego i trzeba dogadać siě ze szkołą.Za sędziego który ma doświadczenie,czas,i chęć sędziowania w sobotę/niedzielę trzeba zapłacić ! aaa JEST TO JEDYNA LIGA-być może są jakieś rozgrywki zakładowe-na DUŻYM ! boisku i to dzięki Salezjanom, i nie tylko w Gdańsku. Dla tego zachęcam do zapraszania innych do ligi,będzie więcej drużyn,będzie coraz lepiej,a i tak jest to maprawdę wspaniała rzecz.

 2. Witam,

  Są dwa powody dla których rozbijamy mecze na dwa dni. Dostępność boiska (szkoła nie tylko nam wynajmuje) oraz prośbę niektórych drużyn o rozgrywanie meczy w tygodniu. Proszę uwierzcie mam, że dla nas też byłoby wygodniej zrobić całą kolejkę w niedzielę a nie rozbijać to na dwa dni.

  Pozdrawiam
  Rafał Kroemer

 3. Dlaczego nie można w niedziele grać całej kolejki ? Tylko rozbijacie dwa mecze na wtorki. Ostatni mecz w niedziele zaczyna się 14:50 wiec jest jeszcze pół dnia żeby grać .

 4. Poprzednicy troche ponarzekali, nie ukrywam, ze slusznie, to ja cos in plus. Gosciu, co sedziowal nam mecz, jak najbardziej ok. Nie dosc, ze wiekszosc decyzji ok, nawet spalone, to jeszcze “czuł” gre. Oby wiecej meczy prowadzil.
  No i podziekowania dla chlopakow z Banina, oni wiedza o co chodzi.
  Pzdr

 5. Nie no spoko, tylko jakieś plany człowiek chce zrobić,a i zagrać. A tu paranoja. Zawsze z góry powinien być cały ustalony harmonogram.

 6. Ważne że hajs się zgadza pewnie, no aktualizacja już miała być dawno to fakt i dalej nic ,a tak zawsze się chwalą co to nie oni jak profesjonalnie ma to wszystko wyglądać, a z sezonu na sezon chyba co raz słabiej to wygląda

 7. Kiedy w końcu będzie cały terminarz. A nie rzucacie po jednej, dwie kolejki. Co z aktualizacją składów ?? Miała być zrobiona już dawno.

Możliwość komentowania została wyłączona.