Od Września ruszają dwie ligi

Od Września Fundacja Obudź Nadzieję będzie organizatorem dwóch lig. Jedna zostaje bez zmian czyli w takiej formie jak jest teraz składy 11 osobowe (mecze będą rozgrywane w weekendy) . Natomiast pragniemy również  stworzyć ligę “Szóstek” która będzie się odbywać tylko w środku tygodnia , jednocześnie na boisku będą odbywały się dwa mecze w poprzek boiska. Na dzień dzisiejszy ustalamy w jakiej kwocie będzie składka za udział w rozgrywkach.

4 komentarze do “Od Września ruszają dwie ligi”

 1. – Fajnie jakby, ktoś był na tyle ogarnięty technicznie, aby mógł akutalizować wyniki, strzelców, tabele itp. No tak przynajmniej raz na dwa tygodnie, chociaż na Facebooku, żeby były podawane wyniki

  Od nowego sezonu to będzie ogarnięte, sam będę się tym zajmował.

 2. Masz duzo racji sedziowanie to zmora tej ligi . Ale tez innych lig?

 3. Wolelibyśmy, aby obecna liga “11” nie pozostała bez zmian. Zmiany są konieczne.
  – Zainwestowanie w dwa komplety znaczników po 10 sztuk
  – Sędziowie – ciężko pewnie sędziemu plinować spalonych jak jest sam na boisku, bez pomocy liniowych
  – Fajnie jakby, ktoś był na tyle ogarnięty technicznie, aby mógł akutalizować wyniki, strzelców, tabele itp. No tak przynajmniej raz na dwa tygodnie, chociaż na Facebooku, żeby były podawane wyniki
  – Relacja video… taaa..

  Jestem zdumiony chęcią stworzenia drugiego systemu rozgrywek, jeśli jeden całkowicie leży.

  Dzisiejszy mecz WRO-Poraszka sprawił, że zecydowałem się napisać ten komentarz.
  Otóż w dzisiejszym meczu, sędzia bez słowa ustalenia tego z zawodnikami postanowił, że posędziuje pierwszą połowę tylko 20 minut, bo mu się spieszyło. Co więcej dla kamuflażu założył niebieska koszulkę, takie same barwy jak jedna z drużyn. Pomimo próśb swój strój zmienił dopiero w przerwie meczu. W pierwszej połowie otrzymał kilka podań z racji swojego stroju, ale niestety nie był dla nikogo wzmocnieniem.

  O jakości sędziowania nie wspomnę, ale trudno mieć pretensje do młodego chłopaka, zostawionego na pastwę losu przez włodarzy ligi na cztery mecze w upalny dzień, bez pomocy liniowych i bez nadzoru kogokolwiek bardziej doświadczonego. Szkoda chłopaka.

  Panowie Włodarze Ligi. Szanujmy się. Płacimy składki, organizujemy sobie czas żeby być w niedziele, pomimo niedociągnięć jesteśmy z Wami kolejny sezon. No ale gdzieś jest granica wytrzymałości i tolerancji takiego stanu rzeczy. Czy na prawdę chcecie, aby z każdym sezonem było coraz mniej zadowolonych graczy? Wszystko do tego prowadzi..

  Trzmymam kciuki za pozytywne zmiany i uprzejmie proszę o niekasowanie mojego komentarza, jak to bywało z komentującymi w przeszłości.
  Obudźcie nadzieję!

Możliwość komentowania została wyłączona.