Ohra vs Balticon Sport

Ohra weterani z Oruni podejmowali młodzież z Oruni drużynę Balticon sport . W pierwszej połowie remis 1-1 dawał dużą nadzieję dla młodych w efektowny sukces , ale tego dnia nie do zatrzymania był zawodnik Ohry Pan Arkadiusz Szeptycki jego rajdy w tym meczu były nie do zatrzymania. Strzelając dwie bramki przypieczętował sukces swojego zespołu. Ale chcielibyśmy o czymś jeszcze powiedzieć przy remisowym stanie Pan Szeptycki strzelił bramkę ręką zrobił to tak umiejętnie że sędzia spotkania tego nie zauważył wskazując na środek boiska i uznając bramkę na 2-1 dla Ohry w tym momencie Pan Arkadiusz Szeptycki podbiegł do sędziego i powiedział że bramki nie ma . piękne zachowanie Fair Play i dla takich chwil warto być w tej lidze 🙂 Gratulujemy Kapitanowi zespołu Piotrowi Gniłka że ma takich w swoim zespole 🙂 Mecz zakończył się wynikiem 4-2 dla Ohry ale Młodzi pokazali pazur w tym meczu i liczą w tym roku na podium 🙂

Re-Forma Fizjoterapia vs 3hi

Drużyna 3HI rozbita . Przyjechali w osłabionym składem w liczbie 9 zawodników ale chcieli zagrać i przez pierwsze 15 minut utrzymywał się bezbramkowy remis , później to widać po wyniku…Brawo dla drużyny Re-Forma Fizjoterapia za pierwsze zwycięstwo.

FC w Pompę vs Rot Sambor Team

Pierwsza kolejka nowego sezonu naszej ligi i zarazem pierwszy mecz nowego zespołu z Rotmanki. Mecz był z lekką przewagą drużyny Fc W Pompę ale drużyna z Rotmanki może mieć dużo pretensji do siebie dwa słupki i sytuacje sam na sam z bramkarzem często nie wykorzystane potrafią się zemścić.