Wszystkie wpisy, których autorem jest Admin

Podsumowanie sezonu 2017/2018

Chcielibyśmy na samym wstępie pogratulować
tegorocznym zwycięzcom:

1 Miejsce OHRA  74 pkt
2 Miejsce RE-FORMA Fizjoterapia 70 pkt
3 Miejsce ALFA 55 pkt

Bardzo blisko podium był zespół Poraszka 97 któremu zabrakło 2 punktów do podium.
W sezonie który już za nami wystąpiło 15 drużyn.
Królem strzelców ligi został Daniel Pach który zdobył 42 bramki. Najlepszym bramkarzem ligi okazał się Łukasz Wasilewski który dał się pokonać przeciwnikom tylko 33 razy.

W przyszłym sezonie chcielibyśmy wprowadzić cztery “mocne zmiany” pierwsza to ta, że za walkowery będą nakładane kary  w wysokości 120zł. Druga zmiana to taka że pragniemy stworzyć dwie ligi po 8 drużyn w lidze. Trzecia zmiana żeby sezon trwał jedną rundę.
Podział na ligi będzie wyglądał następująco:
drużyny które zajęły miejsca od 1 do 4 w ubiegłym sezonie będą rozstawione, czyli np grupa A (Ohra i trzy zespoły wylosowane), grupa B (Re-Forma Fizjoterapia i trzy kolejne zespoły), Grupa C (Alfa i trzy kolejne zespoły) i Grupa D (Poraszka 97 i trzy kolejne zespoły) dwie najlepsze drużyny z grupy zagrają w Ekstraklasie, zespoły które zajęły 3 i 4 miejsce zagrają w 1 lidze.
W przyszłym sezonie będzie puchar ligi .
Dwa najlepsze zespoły finał prawdopodobnie rozegrają na stadionie Energa ARENA.

Opłata za ligę będzie niższa niż w roku ubiegłym.
Zapraszamy do zapisów i potwierdzenia zgłoszenia do rozgrywek na najbliższy sezon który rozpoczynamy w pierwszym tygodniu września.

Życzymy wszystkim spokojnych wakacji 🙂

6 maj niedziela 10:10 Balticon Sport vs Legendarni
6 maj niedziela 11:20 SPECJALiści vs 3hi
6 maj niedziela 12:30 Poraszka 97 vs FC Bellatores
6 maj niedziela 13:40 Virus vs FC w Pompę
6 maj niedziela 14:50 KS Banino vs Łączy nas Gdańsk
8 maj wtorek 19:40 Re-Forma Fizjoterapia vs Św. Wojciech
8 maj wtorek 20:50 Ohra vs Alfa

 

Wyniki 2 kolejki Ligi Obudź Nadzieję (mecze niedzielne)

Wyniki 2.kolejki rundy rewanżowej:

KS Banino 3-0 FC W Pompę
KS Banino:
Buchalski
Wrocławski
Kubik

FC w Pompę:
Spychalski – ŻK
Czarnecki – ŻK

Virus 3-0 Legendarni
Virus:
Miszczykowski
Rusinek
Pipka

Poraszka 97 2-1 Łączy nas Gdańsk
Poraszka 97:
Wiśniewski
Tyszko

Łączy nas Gdańsk:
Kandaurov

SPECJAliści 4-1 Zjednoczeni
Specjaliści:
3xPodobiński
Piórek

Zjednoczeni:
Opala

Św.Wojciech 1-4 Ohra
Św.Wojciech:
Ryndak

Ohra:
Szeptycki
Pach
Borkowski
Kwasny Krzysztof