Terminarz kwiecień

W kwietniu gramy według następującego harmonogramu

ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 6/8
Date Day Time Home Team Away Team
15 kwi niedziela 10:10 Alfa vs Balticon Sport
15 kwi niedziela 11:20 Poraszka 97 vs Virus
15 kwi niedziela 12:30 Legendarni vs FC Bellatores
15 kwi niedziela 13:40 FC w Pompę vs Łączy nas Gdańsk
15 kwi niedziela 14:50 Re-Forma Fizjoterapia vs Zjednoczeni
17 kwi wtorek 19:40 Św. Wojciech vs SPECJALiści
17 kwi wtorek 20:50 Ohra vs 3HI
ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 6/8
Date Day Time Home Team Away Team
22 kwi niedziela 10:10 Poraszka 97 vs Zjednoczeni
22 kwi niedziela 11:20 Virus vs Balticon Sport
22 kwi niedziela 12:30 Św. Wojciech vs Legendarni
22 kwi niedziela 13:40 Re-Forma Fizjoterapia vs FC w Pompę
22 kwi niedziela 14:50 Ohra vs Łączy nas Gdańsk
24 kwi wtorek 19:40 KS Banino vs SPECJALiści
24 kwi wtorek 20:50 Alfa vs 3HI

Sprawy Organizacyjne

Aktualizacja składów jest zrobiona. Kapitanów/Opiekunów drużyn proszę o ich weryfikację i ewentualne uwagi proszę przesłać na e-mail: liga.obudznadzieje@gmail.com

Dla przypomnienia zawodników dopisywać możemy do 9 kolejki oraz maksymalnie w drużynie  można zgłosić 30 zawodników.

Terminarz na kwiecień ukaże się najpóźniej jutro. Ze względu na majówkę czeka na dłuższa przerwa w rozgrywkach i potrwa ona od 25.04 (środa) do 6.05 (niedziela).

Najbliższa kolejka

Terminarz na najbliższą kolejkę przedstawia się nastepująco:

ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 5/7
Date Day Time Home Team Away Team
08 kwi niedziela 10:10 Alfa vs Legendarni
08 kwi niedziela 11:20 Re-Forma vs Łączy nas Gdańsk
08 kwi niedziela 14:50 Św. Wojciech vs FC w Pompę
08 kwi niedziela 13:40 KS Banino vs Zjednoczeni
08 kwi niedziela 12:30 Virus vs SPECJALiści
10 kwi wtorek 19:40 Ohra vs FC Bellatores
10 kwi wtorek 20:50 Poraszka 97 vs 3HI

Wyniki 2 kolejki Ligi Obudź Nadzieję (mecze niedzielne)

Wyniki 2.kolejki rundy rewanżowej:

KS Banino 3-0 FC W Pompę
KS Banino:
Buchalski
Wrocławski
Kubik

FC w Pompę:
Spychalski – ŻK
Czarnecki – ŻK

Virus 3-0 Legendarni
Virus:
Miszczykowski
Rusinek
Pipka

Poraszka 97 2-1 Łączy nas Gdańsk
Poraszka 97:
Wiśniewski
Tyszko

Łączy nas Gdańsk:
Kandaurov

SPECJAliści 4-1 Zjednoczeni
Specjaliści:
3xPodobiński
Piórek

Zjednoczeni:
Opala

Św.Wojciech 1-4 Ohra
Św.Wojciech:
Ryndak

Ohra:
Szeptycki
Pach
Borkowski
Kwasny Krzysztof