Archiwum kategorii: Bez kategorii

Podsumowanie sezonu 2017/2018

Chcielibyśmy na samym wstępie pogratulować
tegorocznym zwycięzcom:

1 Miejsce OHRA  74 pkt
2 Miejsce RE-FORMA Fizjoterapia 70 pkt
3 Miejsce ALFA 55 pkt

Bardzo blisko podium był zespół Poraszka 97 któremu zabrakło 2 punktów do podium.
W sezonie który już za nami wystąpiło 15 drużyn.
Królem strzelców ligi został Daniel Pach który zdobył 42 bramki. Najlepszym bramkarzem ligi okazał się Łukasz Wasilewski który dał się pokonać przeciwnikom tylko 33 razy.

W przyszłym sezonie chcielibyśmy wprowadzić cztery “mocne zmiany” pierwsza to ta, że za walkowery będą nakładane kary  w wysokości 120zł. Druga zmiana to taka że pragniemy stworzyć dwie ligi po 8 drużyn w lidze. Trzecia zmiana żeby sezon trwał jedną rundę.
Podział na ligi będzie wyglądał następująco:
drużyny które zajęły miejsca od 1 do 4 w ubiegłym sezonie będą rozstawione, czyli np grupa A (Ohra i trzy zespoły wylosowane), grupa B (Re-Forma Fizjoterapia i trzy kolejne zespoły), Grupa C (Alfa i trzy kolejne zespoły) i Grupa D (Poraszka 97 i trzy kolejne zespoły) dwie najlepsze drużyny z grupy zagrają w Ekstraklasie, zespoły które zajęły 3 i 4 miejsce zagrają w 1 lidze.
W przyszłym sezonie będzie puchar ligi .
Dwa najlepsze zespoły finał prawdopodobnie rozegrają na stadionie Energa ARENA.

Opłata za ligę będzie niższa niż w roku ubiegłym.
Zapraszamy do zapisów i potwierdzenia zgłoszenia do rozgrywek na najbliższy sezon który rozpoczynamy w pierwszym tygodniu września.

Życzymy wszystkim spokojnych wakacji 🙂

Terminarz

Ostateczny terminarz Ligi Obudź przedstawia się następująco:

ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 6/8
Date Day Time Home Team Away Team
22 maj wtorek 19:40 Św. Wojciech vs Łączy nas Gdańsk
22 maj wtorek 20:50 KS Banino vs 3hi
ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 6/8
Date Day Time Home Team Away Team
27 maj niedziela 15:00 Św. Wojciech vs KS Banino
27 maj niedziela 16:10 Zjednoczeni vs Łączy nas Gdańsk
27 maj niedziela 17:20 Re-Forma Fizjoterapia vs Virus
27 maj niedziela 18:30 SPECJALiści vs FC Bellatores
27 maj niedziela 19:40 Ohra vs Balticon Sport
27 maj niedziela 20:50 Alfa vs Poraszka 97
29 maj wtorek 19:40 Virus vs Zjednoczeni
29 maj wtorek 20:50 3hi vs FC w Pompę
ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 6/8
Date Day Time Home Team Away Team
3 cze niedziela 8:00 Zjednoczeni vs Legendarni
3 cze niedziela 9:10 Balticon Sport vs Łączy nas Gdańsk
3 cze niedziela 10:20 Św. Wojciech vs Alfa
3 cze niedziela 11:30 Virus vs FC Bellatores
3 cze niedziela 12:40 Re-Forma Fizjoterapia vs Poraszka 97
3 cze niedziela 13:50 Specjaliści vs FC w Pompę
3 cze niedziela 15:00 Ohra vs KS Banino
5 cze wtorek 19:40 Re-Forma Fizjoterapia vs FC Bellatores
5 cze wtorek 20:50 Poraszka 97 vs Legendarni
ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 6/8
10 cze niedziela 16:00 Re-Forma Fizjoterapia vs Balticon Sport
10 cze niedziela 17:10 Zjednoczeni vs FC Bellatores
10 cze niedziela 18:20 Św. Wojciech vs Virus
10 cze niedziela 19:30 Legendarni vs FC w Pompę
10 cze niedziela 20:40 Alfa vs KS Banino
12 cze wtorek 19:40 Ohra vs Specjaliści
12 cze wtorek 20:50 3hi vs Łączy nas Gdańsk
ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 6/8
Date Day Time Home Team Away Team
16 cze sobota 15:00 Poraszka 97 vs Balticon Sport
16 cze sobota 16:10 Św. Wojciech vs Zjednoczeni
16 cze sobota 17:20 Ohra vs Legendarni
16 cze sobota 18:30 FC w Pompę vs FC Bellatores
16 cze sobota 19:40 Alfa vs Specjaliści
16 cze sobota 20:50 KS Banino vs Virus
17 cze niedziela 13:50 Alfa vs Virus
17 cze niedziela 15:00 Św. Wojciech vs Balticon Sport
17 cze niedziela 16:10 Legendarni vs Łączy nas Gdańsk
17 cze niedziela 17:20 Ohra vs Zjednoczeni
17 cze niedziela 18:30 Re-Forma Fizjoterapia vs Specjaliści
17 cze niedziela 19:40 3hi vs FC Bellatores
17 cze niedziela 20:50 Poraszka 97 vs KS Banino
19 cze wtorek 19:40 Re-Forma Fizjoterapia vs 3hi
19 cze wtorek 20:50 Alfa vs FC w Pompę
ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 6/8
Date Day Time Home Team Away Team
24 cze niedziela 8:00 Łączy nas Gdańsk vs FC Bellatores
24 cze niedziela 9:10 KS Banino vs Balticon Sport
24 cze niedziela 10:20 Alfa vs Zjednoczeni
24 cze niedziela 11:30 Poraszka 97 vs Specjaliści
24 cze niedziela 12:40 Św. Wojciech vs 3hi
24 cze niedziela 13:50 Re-Forma Fizjoterapia vs Legendarni
24 cze niedziela 15:00 Ohra vs FC w Pompę

Najbliższa kolejka

Harmonogram najbliższej kolejki przedstawia się następująco:

ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 6/8
20 V niedziela 8:00 Balticon Sport vs FC Bellatores
20 V niedziela 9:10 3hi vs Legendarni
20 V niedziela 10:20 Ohra vs Virus
20 V niedziela 11:30 Św. Wojciech vs Poraszka 97
20 V niedziela 12:40 SPECJALiści vs Łączy nas Gdańsk
20 V niedziela 13:50 Zjednoczeni vs FC w Pompę
20 V niedziela 15:00 Re-Forma Fizjoterapia vs KS Banino

Wszystkie mecze tej kolejki rozgrywamy w niedzielę.