Zawodnik GRABOWSKI Adrian (RD Łostowice-Kibice) zostaje ukarany karą jednego meczu pauzy za dwie żółte kartki. Kara obowiązuję od dnia 8 stycznia 2018 r
Komisja Ligi Obudź Nadzieję
Zawodnik GRABOWSKI Adrian (RD Łostowice-Kibice) zostaje ukarany karą jednego meczu pauzy za dwie żółte kartki. Kara obowiązuję od dnia 8 stycznia 2018 r
Komisja Ligi Obudź Nadzieję
Poniżej przedstawiamy klasyfikację fair play po III kolejce
1. | FC Concretes | 7 |
– | Legion | 7 |
– | RD Ujeścisko | 7 |
4. | Fenestram | 8 |
5. | Legendarni | 11 |
6. | FC Gdańsk | 14 |
– | RD Łostowice Kibice | 14 |
8. | Awantura Toruń | 15 |
9. | Alfa | 20 |
– | Radiologica | 20 |
11. | Kostek Team | 22 |
12. | Ohra | 27 |
Już w niedzielę ruszamy po świąteczno – sylwestrowej przerwie.
Mecze rozgrywane będą na sali w szkole ZSO nr 7, ul. Chałubińskiego 13, Gdańsk-Chełm. Na salę wchodzimy wejściem głównym od strony pływalni.
Dla przypomnienia w tej kolejce pauzują Łukasz LUBAS (Ohra) i Mariusz MROCZEK (Radiologica). Za otrzymanie 2 żółtych kartek.
Przypomnienie zasady kar:
2 ŻK – mecz pauzy
czerwona kartka – 2 mecze pauzy
W styczniu rozgrywki odbywać się będę w dwóch lokalizacjach na Chełmie i na Oruni.
Szczegółowy terminarz przedstawia poniższa tabela
CHEŁM. ZSO nr 7, ul. Chałubińskiego 13 |
|||||||
Match # | Week # | Date | Day | Time | Home Team | Away Team | |
13 | 3 | 7 sty | niedziela | 12:00 | RD Łostowice-Kibice | vs | FC Gdańsk |
14 | 3 | 7 sty | niedziela | 12:50 | Legendarni | vs | Legion |
15 | 3 | 7 sty | niedziela | 13:40 | FC Concretes | vs | Awantura Toruń |
16 | 3 | 7 sty | niedziela | 14:30 | RD Ujeścisko | vs | Kostek Team |
17 | 3 | 7 sty | niedziela | 15:20 | Radiologica | vs | Fenestram |
18 | 3 | 7 sty | niedziela | 16:10 | Alfa | vs | Ohra |
CHEŁM. ZSO nr 7, ul. Chałubińskiego 13 |
|||||||
Match # | Week # | Date | Day | Time | Home Team | Away Team | |
19 | 4 | 14 sty | niedziela | 12:00 | Legendarni | vs | RD Ujeścisko |
20 | 4 | 14 sty | niedziela | 12:50 | Alfa | vs | Kostek Team |
21 | 4 | 14 sty | niedziela | 13:40 | FC Concretes | vs | FC Gdańsk |
22 | 4 | 14 sty | niedziela | 14:30 | Awantura Toruń | vs | Fenestram |
23 | 4 | 14 sty | niedziela | 15:20 | Legion | vs | RD Łostowice-Kibice |
24 | 4 | 14 sty | niedziela | 16:10 | Ohra | vs | Radiologica |
CHEŁM. ZSO nr 7, ul. Chałubińskiego 13 |
|||||||
Match # | Week # | Date | Day | Time | Home Team | Away Team | |
25 | 5 | 21 sty | niedziela | 12:00 | Legendarni | vs | Ohra |
26 | 5 | 21 sty | niedziela | 12:50 | Alfa | vs | Radiologica |
27 | 5 | 21 sty | niedziela | 13:40 | FC Concretes | vs | Legion |
28 | 5 | 21 sty | niedziela | 14:30 | RD Ujeścisko | vs | Awantura Toruń |
29 | 5 | 21 sty | niedziela | 15:20 | Kostek Team | vs | FC Gdańsk |
30 | 5 | 21 sty | niedziela | 16:10 | RD Łostowice-Kibice | vs | Fenestram |
ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 6/8 |
|||||||
Match # | Week # | Date | Day | Time | Home Team | Away Team | |
31 | 6 | 27 sty | sobota | 12:00 | Radiologica | vs | RD Łostowice-Kibice |
32 | 6 | 27 sty | sobota | 12:50 | Legendarni | vs | Awantura Toruń |
33 | 6 | 27 sty | sobota | 13:40 | FC Concretes | vs | Kostek Team |
34 | 6 | 27 sty | sobota | 14:30 | RD Ujeścisko | vs | FC Gdańsk |
35 | 6 | 27 sty | sobota | 15:20 | Ohra | vs | Fenestram |
36 | 6 | 27 sty | sobota | 16:10 | Alfa | vs | Legion |
ORUNIA. CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 6/8 |
|||||||
Match # | Week # | Date | Day | Time | Home Team | Away Team | |
37 | 7 | 28 sty | niedziela | 12:00 | Kostek Team | vs | Fenestram |
38 | 7 | 28 sty | niedziela | 12:50 | Legendarni | vs | FC Concretes |
39 | 7 | 28 sty | niedziela | 13:40 | Alfa | vs | RD Ujeścisko |
40 | 7 | 28 sty | niedziela | 14:30 | Awantura Toruń | vs | RD Łostowice-Kibice |
41 | 7 | 28 sty | niedziela | 15:20 | Legion | vs | Radiologica |
42 | 7 | 28 sty | niedziela | 16:10 | Ohra | vs | FC Gdańsk |
Trzecią kolejkę Euro Styl Futsal Ligi rozegramy na parkiecie szkoły ZSO nr 7, ul. Chałubińskiego 13, Gdańsk-Chełm. Mecze odbędą się według następującego harmonogramu
Match # | Week # | Date | Day | Time | Home Team | Away Team | |
13 | 3 | 7 sty | niedziela | 12:00 | RD Łostowice-Kibice | vs | FC Gdańsk |
14 | 3 | 7 sty | niedziela | 12:50 | Legendarni | vs | Legion |
15 | 3 | 7 sty | niedziela | 13:40 | FC Concretes | vs | Awantura Toruń |
16 | 3 | 7 sty | niedziela | 14:30 | RD Ujeścisko | vs | Kostek Team |
17 | 3 | 7 sty | niedziela | 15:20 | Radiologica | vs | Fenestram |
18 | 3 | 7 sty | niedziela | 16:10 | Alfa | vs | Ohra |