Terminarz na najbliższą kolejkę przedstawia się nastepująco:
ORUNIA . CKZiU nr 2, ul. Smoleńska 5/7
Date
Day
Time
Home Team
Away Team
08 kwi
niedziela
10:10
Alfa
vs
Legendarni
08 kwi
niedziela
11:20
Re-Forma
vs
Łączy nas Gdańsk
08 kwi
niedziela
14:50
Św. Wojciech
vs
FC w Pompę
08 kwi
niedziela
13:40
KS Banino
vs
Zjednoczeni
08 kwi
niedziela
12:30
Virus
vs
SPECJALiści
10 kwi
wtorek
19:40
Ohra
vs
FC Bellatores
10 kwi
wtorek
20:50
Poraszka 97
vs
3HI
Mecze drugie kolejki odbędą się według następującego harmonogramu:
Date
Day
Hour
Home Team
Away Team
25 mar
niedziela
13:00
Ohra
vs
Św. Wojciech
25 mar
niedziela
14:10
Specjaliści
vs
Zjednoczeni
25 mar
niedziela
15:20
Poraszka 97
vs
Łączy nas Gdańsk
25 mar
niedziela
16:30
KS Banino
vs
FC w Pompę
25 mar
niedziela
17:40
Virus
vs
Legendarni
27 mar
wtorek
19:40
Balticon Sport
vs
Kostek Team
27 mar
wtorek
20:50
Alfa
vs
FC Bellatores
Ze względu na mecz reprezentacji Polski, prośbę wielu drużyn o przełożenie meczu oraz pozyskanie nowej drużyny Specjaliści terminarz najbliższej kolejki zostanie nieco zmodyfikowany.
Zmieniony terminarz pojawi się niebawem na stronie.
Przepraszamy za niedogodności i liczymy na zrozumienie
Poniżej przedstawiamy terminarz na dwie pierwsze kolejki Ligi Obudź Nadzieję.
Zaczynamy już w najbliższą niedzielę.
Bardzo prosimy o dostarczenie przed meczem podpisanego regulaminu (https://liga.obudznadzieje.pl/download/regulamin/# ) i wypełnionej karty zgłoszeniowej (https://liga.obudznadzieje.pl/download/karta-zgloszenia/# ) drużyny.
Date
Day
Hour
Home Team
Away Team
18 III
niedziela
09:00
Św. Wojciech
vs
FC Bellatores
18 III
niedziela
10:10
Poraszka 95
vs
FC w Pompę
18 III
niedziela
11:20
Alfa
vs
Łączy nas Gdańsk
18 III
niedziela
12:30
Balticon Sport
vs
Zjednoczeni
18 III
niedziela
13:40
KS Banino
vs
Legendarni
18 III
niedziela
14:50
Virus
vs
Kostek Team
18 III
niedziela
16:00
Ohra
vs
Re-Forma
25 III
niedziela
14:10
Re-Forma
vs
Zjednoczeni
25 III
niedziela
13:00
Ohra
vs
Św. Wojciech
25 III
niedziela
15:20
Poraszka 97
vs
Łączy nas Gdańsk
25 III
niedziela
16:30
KS Banino
vs
FC w Pompę
25 III
niedziela
17:40
Virus
vs
Legendarni
27 III
wtorek
19:40
Balticon Sport
vs
Kostek Team
27 III
wtorek
20:50
Alfa
vs
FC Bellatores
Nawigacja po wpisach
Amatorska liga piłkarskich jedenastek