Decyzje dyscyplnarne

Zawodnik NIEWIADOMSKI Kacper (Ohra) zostaje ukarany karą jednego meczu pauzy za czwartą ŻK w sezonie.

Kara obowiązuję od dnia 27 maja 2019 r.

Komisja Lotto Ligi Obudź Nadzieję

8 myśli w temacie “Decyzje dyscyplnarne”

1. Na meczu była 1 ( po raz kolejny ) piłka , raz wyleciała za boisko to już jakieś 2-3min stracone, co chwile wyciąganie kartek i zapisywanie to kolejne minuty, a jakby tak się w każdym meczu uzbierało tyle minut , to co ostatnie drużyny zagrały by 1 połowę bo na drugą już zabraknie czasu ?

2. Najbardziej niezrozumiałe jest wyznaczenie tak inteligentnego Pana do sedziowania spotkań .Co do Reformy, to drużyna teraz czuje się pokrzywdzona?Przegrywali 3:1 , ale korzystając z całego zamieszania z nieudolnym panem arbitrem chcą aby przyznano im walkowera xD

3. Byłem na tym meczu i z tego co powiedział sędzia to organizator zalecił mu nie przedłużanie meczy z powodu opóźnienia całej kolejki a żeby zmieścić się w czasie wynajmu boiska !

4. Wynik akurat jest poprawny ale mecz zakończony został przed czasem i to ok 6 min. Grając 11 na 8 przez kilka minut można sporo zrobić. Dla mnie niezrozumiałe jest podtrzymanie obecnego wyniku

5. W tym meczu nie tylko ohra dostawała kartki ! Panowie bierzecie jakiegoś idiotę do sędziowania z którym nie możecie się dogadać co do wyniku meczu ! Nie mówiąc o kartkach !

6. Panowie bierzecie jakiegoś idiotę do sędziowania z którym nie możecie się dogadać co do wyniku meczu ! Nie mówiąc o kartkach !

7. W meczu OHRA VS RE-FORMA FIZJOTERAPIA kartki dostawali nie tylko zawodnicy ohry !

8. Mecz : Ohra vs Re-Forma Fizjoterapia, sędzia zakończył 6 min przed czasem bo jak stwierdził bał się dalej prowadzić spotkanie po groźbach zawodników Ohry. Pomijając fakt że nie radził sobie kompletnie w tym mecz z sędziowaniem i poruszał się praktycznie tylko w kole środkowym i z takiej pozycji gwizdał spalone, faule czy karne… Więc chyba w takim razie należy się walkower ? Bo jak można kończyć mecz przed czasem ?