Poraszka 97 vs Łączy nas Gdańsk

Bardzo dobry mecz na wysokim poziomie.  Drużyna Poraszka 97 nie przypadkowo zajmuje tak wysokie miejsce w naszej lidze. Dobrze grająca defensywa tego dnia nie dała szans na zdobycie więcej niż jednej bramki. Drużyna Łączy Nas Gdańsk zagrali dobre spotkanie ale tego dnia tak jak pisaliśmy wcześniej nie mieli pomysłu na dobrze grającą obronę.  W pierwszej połowie było 2-0 ale w drugiej połowie meczu Drużyna bardzo chciała zmienić wynik tego spotkania , na początku drugiej połowy pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Kandurow. Myśleliśmy że pójdą za ciosem ale wynik się już nie zmienił.

Ohra vs Św. Wojciech

Bardzo dobry mecz. Drużyna Świętego Wojciecha w Pierwszej połowie nie wykorzystała kilku dogodnych sytuacji, gdyby w tedy zachowali zimną krew wynik mógłby być zupełnie inny. Drużyna Ohry prowadzona przez Kapitana Piotra Gniłkę spokojnie budowali akcje i kończyli je bramkami. Mecz bardzo czysty w duchu Fair Play.